Nauka strzelania dla uczniów

W dniu 29.05.2017 r. zawodnicy MKS LOK Przemyśl i KS „Twierdza” LOK Przemyśl w ramach Święta Szkoły zorganizowali naukę strzelania i bezpiecznego obchodzenia się z karabinkiem pneumatycznym dla uczniów Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu.

Święto Szkoły

W trakcie zorganizowanego pokazu, uczniowie mieli okazję postrzelać z dostępnych na naszej strzelnicy egzemplarzy karabinków oraz poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa w strzelectwie. Na koniec zorganizowany został turniej, na której uczniowie wykazali się wysokim poziomem umiejętności. Uczniom i nauczycielom dziękujemy za gościnne przyjęcie oraz wspaniałą atmosferę towarzyszącą podczas ich święta.

                                                                                                                    (Opracował M.B.)

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszą stronę na Facebooku.

Piknik rodzinny w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu

W dniu 27.05.2017 r. członkowie MKS LOK Przemyśl i KS „Twierdza” LOK Przemyśl gościli w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu na zorganizowanym tam z okazji Święta Straży Granicznej
Pikniku Rodzinnym.

Piknik SG

Piknik BiOSG - broń

W trakcie imprezy zorganizowaliśmy strzelnicę pneumatyczną, na której zarówno dzieci jak i dorośli mogli spróbować swoich sił i umiejętności w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Dodatkowo na specjalnie zorganizowanym stoisku zaprezentowana została broń pneumatyczna i kulowa, którą dysponuje nasz klub. Uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z zasadami strzelań obowiązującymi na zawodach sportowych Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, obejrzeć broń „wyczynową” najwyższej klasy oraz porozmawiać z zawodnikami KS „Twierdza” o szeroko rozumianym strzelectwie.


Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, zaś wszystkim, którzy odwiedzili naszą strzelnicę dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas pokazu.

                                                                                                                            (Opracował M.B.)

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszą stronę na Facebooku.