Szkoły ponadgimnazjalne - V Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 9.06.2017

Ostatnia Runda Szkolnej Ligi oraz podsumowanie klasyfikacji generalnej 2017

W dniu 09.06.2017 r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych chłopców ostatniej rundy zwyciężył Paweł HAWRANIK z drużyny I LO 1 B z prawie trzydziestopunktową przewagą do rywali. Na drugim miejscu podium stanął reprezentant ZSUHiG MIX 2 - Daniel GRABAS. Różnica punktowa między II i III miejscem wyniosła jedynie 5 pkt., co zadecydowało, że brązowy medal przypadł Pawłowi KRUSZYŃSKIEMU z drużyny II LO 1 A.

W klasyfikacji dziewcząt dwa pierwsze miejsca przypadły zawodniczkom reprezentującym ZSUHiG MIX 1 – odpowiednio: Sabinie GÓRNIAK i Weronice SUDOŁ, zaś na trzecim stopniu podium stanęła Julia ZAJLO z drużyny I LO 1 B/2. Wysoki poziom prezentowany przez dziewczęta z ZSUHiG MIX 1 dał ich drużynie pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, drugie miejsce wywalczyła drużyna II LO 1 A/1, zaś trzecie I LO I B/1.

W podsumowaniu wyników z wszystkich dotychczasowych edycji tegorocznej Ligi Strzeleckiej, wygrał Paweł HAWRANIK (I LO 1 B), który z prawie 100 pkt. przewagą zwyciężył nad Andrzejem FEDCZAKIEM z drużyny ZSUHiG MIX 2. Na podium tegorocznej ligi stanął również Paweł KRUSZYŃSKI (II LO 1 A). W klasyfikacji generalnej dziewcząt złoto i srebro trafiło do Sabiny GÓRNIAK i Weroniki SUDOŁ (obie z drużyny ZSUHiG MIX 1), zaś brązowy medal zdobyła Monika CZUBAK z CKZiU NR 2 GR. 3.

Klasyfikacja drużynowa po podsumowaniu wszystkich rund zakończyła się zwycięstwem drużyny ZSUHiG MIX 1, tuż za nimi uplasowała się drużyna I LO I B/1, zaś na trzecim miejscu rywalizację zakończyła drużyna ZSUHiG MIX 2.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, zaś wszystkich uczestników zawodów zapraszamy na kolejną edycję zawodów, która wystartuje w nowym roku szkolnym.

Na zakończenie należy zaznaczyć, że większość medalistów tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej (Sabina GÓRNIAK, Paweł HAWRANIK, Szymon SZYMCZAK oraz Weronika SUDOŁ) na co dzień trenują w KS „TWIERDZA” LOK Przemyśl. Jak widać treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów naszego klubu przynoszą zamierzone efekty. Wszystkich chętnych zapraszamy więc do uczęszczania na treningi, które odbywają się we wtorki, czwartki i piątki.

                                                                                                                          (Opracował M.B.)

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY V RUNDY SzLS 2017 - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (.PDF)

Szkoły ponadgimnazjalne - IV Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 26.05.2017

W dniach 24.05 i 26.05.2017 r. na strzelnicy pneumatycznej Klubu Strzeleckiego „TWIERDZA” LOK Przemyśl odbyła się kolejna, już czwarta w tym roku runda, cyklicznie organizowanej  Szkolnej Ligi Strzeleckiej. W zawodach wzięli udział reprezentanci przemyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zmagali się w konkurencji „karabin pneumatyczny”.

Wśród chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych po oddaniu trzech równych serii strzałów, zwyciężył trenujący na co dzień w KS „Twierdza”, reprezentant I LO 1B – Paweł HAWRANIK, który wyprzedził reprezentanta zespołu ZSUHiG MIX 2, Andrzeja FEDCZAKA. NA trzecim miejscu uplasował się kolejny reprezentant I LO 1B – Karol Olejnik, do pełnego zwycięstwa w klasyfikacji indywidualnej dla reprezentantów I LO 1B zabrakło na podium Aleksandra MOKRAUZA, który zajął IV miejsce, ze stratą do III miejsca jedynie dwóch punktów.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, pierwsze miejsce na podium przypadło trenującej w naszym klubie Sabinie GÓRNIAK, która na tych zawodach startowała w reprezentacji ZSUHiG MIX 1. Druga była Karolina GWIAZDA z drużyny CKZiU NR 2 GR. 2, zaś trzecie miejsce przypadło Weronice SUDOŁ, również z drużyny ZSUHiG MIX 1, która także trenuje w naszym klubie.

Po podsumowaniu czterech rund, na piętnaście startujących drużyn, wygrywa zespół I LO I B/1, który wyprzedza jedynie 8 punktami zespół ZSUHiG MIX 1. Trzecie miejsce na podium zajmuje drużyna ZSUHiG MIX 2.

W klasyfikacji chłopców, po podsumowaniu czterech rund zawodów, prowadzi Paweł HAWRANIK (I LO 1 B), który wyprzedza Andrzeja FEDCZAKA (ZSUHiG MIX 2). Tuż za nimi miejsce zajmuje Paweł KRUSZYŃSKI (II LO 1 A), tuż za podium, czołówkę goni Karol OLEJNIK (I LO 1 B).

W klasyfikacji dziewcząt na prowadzeniu jest Sabina GÓRNIAK (ZSUHiG MIX 1), która wyprzedza koleżankę z drużyny, Weronikę SUDOŁ. W chwili obecnej trzecie miejsce przypada reprezentantce CKZiU NR 2 GR. 3 Monice CZUBAK. Tuż za podium, medalistka tej rundy Karolina Gwiazda z zespołu CKZiU NR 2 GR. 2.

W generalnej klasyfikacji drużynowej prowadzi na dzień dzisiejszy zespół ZSUHiG MIX 1 (2009 pkt.), który wyprzedza reprezentację I LO I B/1 (1896 pkt.). NA trzecim miejscu uplasowała się drużyna ZSUHiG MIX 2 (1727 pkt.), który goni zespół II LO 1 A/1 (jedynie 13 pkt. Straty).

                                                                                                                         (Opracował M.B.)

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY IV RUNDY SzLS 2017 - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (.PDF)

W przypadku niskiej frekwencji reprezentantów gimnazjów, organizator zastrzega sobie możliwość połączenia klasyfikacji szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas kolejnej edycji zawodów.

Szkoły ponadgimnazjalne - III Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 28.04.2017

W dniu 28.04.2017. odbyła się III RUNDA SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2016/2017 – szkół ponadgimnazjalnych.
Frekwencja – po nieudanych zawodach szkół gimnazjalnych – przeszła oczekiwania.

W zawodach wzięło udział 18 zespołów, reprezentujących 6 szkół ponadgimnazjalnych:
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu;
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu;
III Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im Markiana Szaszkewicza w Przemyślu;
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu;
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF i Regulaminem zawodów.

Zawody wśród chłopców wygrał PAWEŁ KRUSZYŃSKI z II LO, drugie miejsce zajął  ANDRZEJ FEDCZAK z ZSU-H i G Mix 2, a trzecie miejsce BRUNON RAJTMAJER również z ZSU-H i G Mix 2.

Wśród dziewcząt wygrała SABINA GÓRNIAK z ZSU-H i G, druga była WERONIKA SUDOŁ również z ZSU-H i G, a trzecie miejsce wywalczyła MAGDALENA KUŹNIAK z I LO.

Na uwagę zasługuje fakt, że drużynowo zwyciężył ZSU-H i G Mix 2 w Przemyślu.
Wśród szkół nadal prowadzi drużyna MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych.

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY III RUNDY SzLS - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (.PDF)

 

Szkoły ponadgimnazjalne - II Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 31.03.2017

W dniu 31.03..2017. odbyła się II RUNDA SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2016/2017 – szkół ponadgimnazjalnych.
Frekwencja – po nieudanych zawodach szkół gimnazjalnych – przeszła oczekiwania.
W zawodach wzięło udział 18 zespołów, reprezentujących 6 szkół ponadgimnazjalnych:
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu;
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu;
III Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im Markiana Szaszkewicza w Przemyślu;
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu;
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu;
Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących.

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF i Regulaminem zawodów.
Zawody wśród chłopców wygrał Paweł HAWRANIK z I LO, drugie miejsce zajął Jakub WILCZAK z ZSEiO, a trzecie miejsce Paweł KRUSZYŃSKI z II LO.
Wśród dziewcząt wygrała Sabina GÓRNIAK z ZSU-HiG, druga była Monika CZUBAK z CKZiU Nr 2, a trzecie miejsce wywalczyła Weronika SUDOŁ również z ZSU-HiG.
Na uwagę zasługuje fakt, że drużynowo zwyciężył Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu, który dopiero rozpoczął udział w zawodach.
Wśród szkół nadal prowadzi drużyna MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych.

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY II RUNDY SzLS 2017 - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (.PDF)

Szkoły ponadgimnazjalne - I Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 24.02.2017

Po zakończeniu prac remontowo-modernizacyjnych siedziby LOK w Przemyślu udało się ponownie zorganizować zawody  Szkolnej Ligi Strzeleckiej.
W dniu 24.02.2017. odbyła się I RUNDA SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ 2016/2017 – szkół ponadgimnazjalnych.
Frekwencja – po nieudanych zawodach szkół gimnazjalnych – przeszła oczekiwania.

W zawodach wzięło udział 16 zespołów, reprezentujących 5 szkół ponadgimnazjalnych:
- I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu;
- II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu;
- III Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im Markiana Szaszkewicza w Przemyślu;
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu;
- Zespół szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.

Rozegrano konkurencję: Karabin pneumatyczny (Kpn 30) zgodnie z przepisami ISSF i Regulaminem zawodów.
Zawody wśród chłopców wygrał Paweł KRUSZYŃSKI z II LO, drugie miejsce zajął Paweł HAWRANIK z I LO, a
trzecie miejsce Andrzej FEDCZAK z ZSU-H i G.

Wśród dziewcząt wygrała Sabina GÓRNIAK z ZSU-H i G, druga była Karolina GWIAZDA z CKZiU Nr 2, a trzecie miejsce wywalczyła Monika CZUBAK również z CKZiU Nr 2.

Wśród szkół prowadzi drużyna MIX 1 z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych.

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY I RUNDY SzLS 2017 - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (.PDF)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW
  Imię i Nazwisko Szkoła I seria II seria III seria SUMA
1 KRUSZYŃSKI PAWEŁ II LO 1 A 83 83 83 249
2 HAWRANIK PAWEŁ I LO 1 B 78 81 79 238
3 FEDCZAK ANDRZEJ ZSUHiG MIX 2 70 68 82 220
4 RAJTMAJER BRUNON ZSUHiG MIX 2 78 68 67 213
5 WOJDYŁO ŁUKASZ II LO II H 78 64 70 212
6 KONDRAT MICHAŁ I LO II A 1 65 65 74 204
7 MOKRAUZ ALEKSANDER I LO 1 B 72 58 73 203
8 OLEJNIK KAROL I LO 1 B 73 74 51 198
9 GÓRKA KACPER I LO I A/1 71 64 60 195
10 ZAWORSKI WIKTOR II LO 1 A/2 70 56 67 193
11 ŻEGLECKI ZBIGNIEW I LO II A 2 46 79 67 192
12 CZAJKOWSKI MIKOŁAJ ZSUHiG MIX 1 51 68 67 186
13 HŁADIO MACIEJ II LO 1 A 68 64 54 186
14 BUSZ JAN I LO II A 1 59 45 75 179
15 BRACH DAWID II LO 1 A/2 51 68 53 172
16 NIKOLENKO OLEKSANDR III LO 54 57 60 171
17 PAŁCZAK MARCIN I LO I A/1 43 50 66 159
18 KASYAN KRZYSZOF I LO I A/2 41 68 49 158
19 PUDLA ADAM II LO II H 66 45 41 152
20 GOGOLA WIKTOR I LO I A/2 47 56 49 152
21 CHMURA MICHAŁ I LO II A 2 41 44 54 139
22 ZALESKI TOMASZ I LO II A 2 45 43 46 134
23 KOCHMAŃSKI MICHAŁ I LO I A/1 45 40 37 122
24 WOLIŃSKI BARTOSZ I LO II A 1 48 41 31 120
25 HŁADIO JAKUB II LO 1 A 35 34 38 107
26 URBAN MACIEJ I LO I A/3 15 31 42 88
27 BAL KACPER I LO I A/2 32 19 25 76
28 NIZIO MATEUSZ I LO I A/3 16 27 3 46

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT
  Imię i Nazwisko Szkoła I seria II seria III seria SUMA
1 GÓRNIAK SABINA ZSUHiG MIX 1 83 87 85 255
2 GWIAZDA KAROLINA CKZiU NR 2 GR. 2 85 82 80 247
3 CZUBAK MONIKA CKZiU NR 2 GR. 3 78 79 71 228
4 SUDOŁ WERONIKA ZSUHiG MIX 1 70 81 76 227
5 SEREDA PATRYCJA II LO II H 71 77 74 222
6 SZEWCZYK JULIA I LO 1 B/2 69 67 71 207
7 GOŁKOWSKA JOANNA CKZiU NR 2 GR. 2 68 69 66 203
8 KUŹNIAK MAGDALENA I LO 1 B/2 57 79 64 200
9 HIRNIAK ALEKSANDRA CKZiU NR 2 GR. 2 57 66 76 199
10 JAMRÓZ ADRIANNA CKZiU NR 2 GR. 1 72 65 59 196
11 ZAJLO JULIA I LO 1 B/2 67 68 58 193
12 LIUBONKO JELYZAWETA III LO-1 66 54 69 189
13 ROMANIEC JUSTYNA III LO-1 66 62 54 182
14 DEMCZENKO ANNA III LO-1 72 65 27 164
15 GŁOWACKA EDYTA CKZiU NR 2 GR. 1 52 46 49 147
16 WROTNY PAULINA CKZiU NR 2 GR. 3 47 59 15 121
17 SZYBIAK IZABELA II LO 1 A/2 29 13 35 77
18 IWASIECZKO KAMILA CKZiU NR 2 GR. 3 27 20 16 63
19 SZLACHTA PATRYCJA CKZiU NR 2 GR. 1 20 13 26 59

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ZA I RUNDĘ
  Szkoła I zaw. II zaw. III zaw. SUMA
1 ZSUHiG MIX 1 255 186 227 668
2 CKZiU NR 2 GR. 2 247 199 203 649
3 I LO I B/1 238 203 198 639
4 I LO I B/2 207 193 200 600
5 II LO II H 222 152 212 586
6 II LO 1 A/1 186 249 107 542
7 III LO 1 182 189 164 535
8 I LO II A/1 204 120 179 503
9 I LO I A/1 122 159 195 476
10 I LO II A/2 134 192 139 465
11 II LO 1 A/2 172 193 77 442
12 ZSUHiG MIX 2 211 220 0 431
13 CKZiU NR 2 GR. 3 63 121 228 412
14 CKZiU NR 2 GR. 1 147 59 196 402
15 I LO I A/2 158 76 152 386
16 III LO 1 171 0 0 171
17 I LO I A/3 46 88 0 134