XXV Memoriał im. Jana Barana Krosno 2017

XXV Ogólnopolski Memoriał im. Jana Barana w strzelectwie sportowym

Zawodnicy KS "Twierdza" LOK Przemyśl rozpoczęli sukcesami kolejny sezon strzelecki. W dniu 18.03.2017 r. reprezentacja klubu wystartowała w XXV Jubileuszowym Memoriale Strzeleckim im. Jana Barana w Krośnie. Rozpoczęcie sezonu zakończyło się dla KS "Twierdza" 3. miejscem na podium w klasyfikacji drużynowej, mimo, iż nie byliśmy najliczniejszą ekipą. Dodatkowo nasi zawodnicy przywieźli kilka medali w klasyfikacji indywidualnej.

Zawodnicy strzelający w konkurencjach pistoletowych zdobyli trójkolorowy zestaw medali. W najliczniej obsadzonej konkurencji "Pistolet Pneumatyczny - mężczyzn" złoto wywalczył Jerzy Białogłowicz z wynikiem 561 pkt., zaś Michał Bąkowski zdobył brązowy medal z wynikiem 551 pkt. Brakujące do kompletu srebro przywiozła do Przemyśla debiutująca w "Pistolecie pneumatycznym kobiet" Katarzyna Koschmieder z wynikiem 338 pkt.

Młodsi zawodnicy wykazali się w konkurencjach karabinowych - juniorzy młodsi w konkurencji "Karabin pneumatyczny" zdobyli dwa medale - Szymon Szymczak srebrny, zaś Mikołaj Czajkowski brązowy.

W zawodach rywalizowali we wszystkich kategoriach wiekowych zawodnicy z Podkarpacia, Śląska i Małopolski, w tym reprezentanci Kadry Narodowej, co dodatkowo pokazuje, że sezon zimowy był spędzony przez naszych zawodników na intensywnych treningach.

kpn-Krosno-2017

ppn-Krosno-2017

Kolejne zawody, także w gościnnym Krośnie, tym razem pod szyldem Klubów Żołnierzy Rezerwy, na które wybiera się nasza reprezentacja już za tydzień. W tym roku nasi zawodnicy po raz kolejny będą bronić tytułu mistrzowskiego.
                                                                                                                                   (opracował M.B.)

Poniżej tabele wyników z XXV Ogólnopolskiego Memoriału im. Jana Barana w strzelectwie sportowym (Krosno, 18.03.2017).
Oficjalne komunikaty z zawodów zamieścimy po opublikowaniu ich przez organizatorów.

POBIERZ TABELĘ WYNIKÓW - KARABIN PNEUMATYCZNY (.XLS)

POBIERZ TABELĘ WYNIKÓW - PISTOLET PNEUMATYCZNY (.XLS)