Gimnazja - IV Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 24.05.2017

 W dniach 24.05 i 26.05.2017 r. na strzelnicy pneumatycznej Klubu Strzeleckiego „TWIERDZA” LOK Przemyśl odbyła się kolejna, już czwarta w tym roku runda, cyklicznie organizowanej Szkolnej Ligi Strzeleckiej. W zawodach wzięli udział reprezentanci przemyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zmagali się w konkurencji „karabin pneumatyczny”.

W IV edycji tegorocznych zawodów, w klasyfikacji chłopców ze szkół gimnazjalnych zwyciężył Szymon SZYMCZAK (na co dzień zawodnik KS „TWIERDZA”), który startował w reprezentacji Gimnazjum nr 4. Drugie miejsce przypadło Oskarowi GŁADKIEMU z tej samej drużyny. Z kolei w klasyfikacji dziewcząt wygrała Melania HUSAR, również z drużyny Gimnazjum nr 4, która wyprzedziła Wiktorię FORTUNĘ z Gimnazjum nr 7.

IV Rundę wygrała drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 4, która wyprzedziła Gimnazjum nr 7.

W klasyfikacji generalnej chłopców prowadzi Szymon SZYMCZAK (Gim. nr 4), który znaczną przewagą wyprzedza kolegę z drużyny Oskara GŁADKIEGO. Trzecie miejsce zajmuje w chwili obecnej reprezentant Gimnazjum nr 7 – Igor KOURSTAK, zaś w klasyfikacji dziewcząt prowadzi Melania HUSAR (Gim. nr 4) przed Wiktorią FORTUNĄ (Gim. nr 7).

                                                                                                                                 (Opracował M.B.)

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY IV RUNDY SzLS 2017 - GIMNAZJA (.PDF)

W przypadku niskiej frekwencji reprezentantów gimnazjów, organizator zastrzega sobie możliwość połączenia klasyfikacji szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas kolejnej edycji zawodów.