Gimnazja - V Runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej - 9.06.2017

Ostatnia Runda Szkolnej Ligi oraz podsumowanie klasyfikacji generalnej 2017

W dniu 09.06.2017 r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

W klasyfikacji gimnazjów, ostatnią rundę ligi wygrał Szymon SZYMCZAK, drugie miejsce przypadło Oskarowi GŁADKIEMU, zaś klasyfikację dziewcząt wygrała Melania HUSAR (wszyscy startujący w drużynie Gimnazjum nr 4). Złoto w klasyfikacji drużynowej ostatniej rundy trafiło do Gimnazjum nr 4.

W klasyfikacji generalnej po V rundach ligi, w klasyfikacji chłopców wygrał Szymon SZYMCZAK, który znaczną przewagą punktów pokonał kolegę z drużyny – Oskara GŁADKIEGO (Gim. nr 4). Na trzecim miejscu podium stanął Igor KOURSTAKI z Gimnazjum nr 7. W klasyfikacji generalnej dziewcząt Melania HUSAR (Gim. nr 4) wyprzedziła reprezentantkę Gimnazjum nr 7 – Wiktorię FORTUNĘ. Z druzgocącą przewagą tegoroczną Ligę zwyciężyła zasłużenie drużyna Gimnazjum nr 4, drugie miejsce przypadło Gimnazjum nr 7, zaś trzecie – Gimnazjum nr 3.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, zaś wszystkich uczestników zawodów zapraszamy na kolejną edycję zawodów, która wystartuje w nowym roku szkolnym.

Na zakończenie należy zaznaczyć, że większość medalistów tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej (Sabina GÓRNIAK, Paweł HAWRANIK, Szymon SZYMCZAK oraz Weronika SUDOŁ) na co dzień trenują w KS „TWIERDZA” LOK Przemyśl. Jak widać treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów naszego klubu przynoszą zamierzone efekty. Wszystkich chętnych zapraszamy więc do uczęszczania na treningi, które odbywają się we wtorki, czwartki i piątki.