Święto Kazanowa 2017 - Wystawa broni, strzelnica

Święto Kazanowa – Przemyśl 01.10.2017

W dniu 1 października 2017 r. członkowie klubów zrzeszonych w przemyskim Zarządzie Powiatowym LOK wzięli udział w pikniku z okazji „Święta Kazanowa” - dorocznej imprezie organizoweanej na jednym z najstarszych przemyskich osiedli mieszkaniowych.
Na przygotowanym stoisku Sekcja Kolekcjonerów Broni Klubu Strzeleckiego „Twierdza” zaprezentowała zgromadzonym gościom posiadane egzemplarze broni palnej, zarówno klubowe, jak i te będące prywatną własnością klubowiczów.
Odwiedzający nasze stoisko mogli również spróbować swoich umiejętności na prowizorycznej strzelnicy pneumatycznej obsługiwanej przez Młodzieżowy Klub Strzelecki .
Jak zwykle przy tego typu imprezach nie narzekaliśmy na brak zainteresowania.
Wystawę wzbogacił sporą ilością posiadanej broni palnej również nasz kolega klubowy, prowadzący firmę FS „Strzelec” Jerzy Białogłowicz.
Poza klasycznymi jednostkami broni, goście mieli także możliwość obejrzenia historycznej broni czarnoprochowej wystawionej przez Sekcję Czarnoprochową KS „Kopernik”.
Wszystkim przybyłym dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję spotkać się z Wami na treningach i zajęciach klubowych.

Przy okazji przypominamy zainteresowanym, że prowadzący od bieżącego roku Sekcję Kolekcjonerską klub KS "Twierdza" LOK Przemyśl, jest pełnoprawnym stowarzyszeniem o charakterze kolekcjonerskim w rozumieniu obowiązującej Ustawy o broni i amunicji.

                                                                                                          (opracowali M.B. i D.B.)

 Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017

Święto Kazanowa 2017