I Runda KŻR - Krosno 2017

I Runda Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej Klubów Żołnierzy Rezerwy Krosno 2017

Kolejne zawody i kolejne trofea zdobyte przez reprezentację KS "Twierdza" LOK Przemyśl. Zgodnie z zapowiedziami, 25.03.2017r. nasi zawodnicy po raz kolejny w tym miesiącu odwiedzili krośnieńskie strzelnice. Tym razem wzięliśmy udział w inauguracji tegorocznej Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej Klubów Żołnierzy Rezerwy, na których rywalizowaliśmy w konkurencjach: karabinek i pistolet pneumatyczny, jak również dwubój strzelecki. Tradycyjnie nasi strzelcy nie wrócili do Przemyśla z pustymi rękoma.

PW1
W klasyfikacji drużynowej, pierwszy zespół KS "Twierdza" zajął trzecie miejsce. Rywalizacja była na tyle wyrównana, że poszczególne miejsca na podium oddzielała zaledwie jednopunktowa przewaga.
W klasyfikacji indywidualnej, szczęście również nam sprzyjało. W konkurencji "karabin pneumatyczny" Michał Bąkowski stanął na najwyższym stopniu podium, zaś w konkurencji "pistolet pneumatyczny" Jakub Taworski wywalczył srebrny medal. W ogólnej klasyfikacji indywidualnej - dwuboju strzeleckim - Michał Bąkowski wywalczył wysokie, drugie miejsce. O zajmowanych miejscach, przy tej samej ilości punktów, kilkukrotnie decydowała ilość trafionych "10".
Następna runda Ligi KŻR już za miesiąc - 29 kwietnia. Tym razem opuścimy gościnne Krosno i udamy się do Stalowej Woli.
                                                                                                                   (opracował M.B.)

Do pełnej galerii zdjęć zapraszamy wkrótce na naszą stronę na FB.

Oficjalny komunikat z zawodów opublikujemy po ogłoszeniu go przez organizatorów, a tymczasem poglądowy wyciąg z tabeli wyników: